Home Zápasy na BBO Slováci na BBO
Slováci na BBO Tlačiť E-mail
Streda, 10 Február 2010 14:14

Pula 2009 (o súťaži píšem aj tu) je zapísaná ako prvý slušný výsledok na kvalitnej medzinárodnej súťaží dosiahnutý pod slovenskou hlavičkou a zároveň ako prvý prenos na BBO,  v ktorom vystupuje družstvo zo Slovenska. Vďaka handvieweru môžeme teraz dotyčné prenosy  (lebo boli 2)  okopírovať na webové stránky a tak tu sú:

Ku komentátorom vo Vugraphe treba dodať, že nemali  tušenia, aký systém naše páry hrajú,  čo sa prejavilo v niekoľkých nekompetentných poznámkach hlavne pri komentovaní hry páru Medlín-Filip, ktorý licituje upravený Mixmax a v obrane hrá Overcall Structure. Väčším problémom však bolo, že sme tieto zápasy nezahrali tak dobre ako je iste v našich silách a nevyhli sme sa (mojou zásluhou) dokonca úplne zbytočnému nedorozumeniu za 14 impov (rozdanie  18 druhého zápasu).  Na druhej strane však platí, že bodaj by nikdy nebolo horšie Smile.

 

Dodatok: bol som upozornený, že už v roku 2004 sa konal prenos na BBO z otvorených Majstrovstiev Slovenska, takže v Pule nešlo o prvý prenos so slovenskou účasťou. Sypem si popol na hlavu za svoju neznalosť a "potrestal som sa" tým, že som k tomuto článku doložil aj záznamy z tejto súťaže, čo dúfam poteší ich účastníkov, pokiaľ na túto stránku zablúdia:

 

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť